piątek, 25 marca 2016

"Afrykański Jeż Pigmejski -Instrukcja obsługi". Książka o jeżach.

książka o jeżach, poradnik jeże, instrukcja obsługi jeża, jeż książki, W sprzedaży pojawiła się świetna książka o jeżach pigmejskich.
Od Państwa Katarzyny i Macieja Kosielskich (www.jezpigmejski.pl) dostałam jeden egzemplarz, żebym mogła go przeczytać i podzielić się z Wami szczerą opinią.

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Przelanie doświadczenia na papier w tak łatwo przyswajalnej formie musiało kosztować na prawdę wiele pracy i wysiłku. Książka nie ma wygórowanej ceny choć jest pierwszym w sprzedaży tego typu poradnikiem. Czyta się ją dobrze, informacje w niej zawarte są bardzo przydatne dla wszystkich zaczynających przygodę z jeżykami. Znalazłam jedynie kilka drobnych różnic pomiędzy moimi poglądami na temat pewnych spraw a tym co znalazło się w książce. Jednak śmiało mogę uznać to za mały szczegół -tym bardziej, że po wymianie zdań z autorką i rozwinięciu pewnych kwestii okazało się, że myślimy niemal identycznie.

Książkę mogę z czystym sumieniem polecić przede wszystkim przyszłym nabywcom kolczastych pupili. Osoby, które już posiadają jeża także mogą dowiedzieć się z niej czegoś nowego. W jednym miejscu znajdziecie podstawowe, sprawdzone i niezbędne informacje -zebrane na podstawie wielu lat doświadczeń w hodowli jeży. Po przeczytaniu lepiej zrozumiecie te stworzenia, będziecie w stanie dobrze przygotować się na przyjęcie do domu jeżowego przyjaciela. Zamiast tracić czas na poszukiwanie informacji w internecie i analizowanie, które z nich są wartościowe możecie kupić książkę i po jej przeczytaniu spokojnie stwierdzić, że jesteście gotowi na zakup jeżątka.

Książkę można nabyć tutaj http://jezafrykanski.pl/produkt/ksiazka-afrykanski-jez-pigmejski-instrukcja-obslugi

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TWÓJ KOMENTARZ ZOSTANIE OPUBLIKOWANY PO AKCEPTACJI MODERATORA.
Proszę o staranne i poprawne pisanie. Komentarze pisane niedbale, nieczytelne, z rażącymi błędami nie będą publikowane.